Tajemnice ATARI

ANKIETA - podsumowanie

    Dziękuję Wam bardzo za tyle miłych słów pod adresem naszej gazety. Ankiet przyszło naprawdę sporo - ponad dwa i pół tysiąca! Dość spory worek listów. Wszyscy czytaliśmy ankiety i wszyscy czujemy się bardzo dowartościowani tym, że większość z tego, co drukujemy, podoba się Wam. Ponieważ jednak pisanie o tym, że jesteśmy świetni byłoby nudne, spróbuję wymienić tematy, które najczęściej poruszaliście na dodatkowych kartkach:

 • Dodatek o ST. Od razu odpowiadam - tego się nie da zmienić! Wprowadzenie go było pomysłem wydawcy (czytaj: właściciela, ponieważ gazeta jest własnością spółki, której jesteśmy pracownikami) "Tajemnic ATARI". O jednym mogę Was jednak zapewnić: redagują to pismo mili ludzie, którzy wiedzą, co chcą zrobić. Może warto przeczytać te kilka stron, traktując je jako nowinki ze świata ATARI, nawet jeśli nie macie ST?
 • Zgrywus. Chcecie, abyśmy go drukowali co trzy miesiące. Na to możemy się zgodzić - co trzy miesiące będzie Zgrywus z dokładnym opisem tak, aby każdy mógł korzystać z programów, które drukujemy.
 • Objętość i cena pisma. Niestety, nie zależy ani od nas, ani od wydawcy. Każdy wie, w jakich czasach przyszło nam żyć. Trzeba dużo, dużo liczyć, żeby utrzymać rozsądne proporcje między objętością i ceną. Przy okazji uwaga do punktu pierwszego: to nie dodatek o ST podnosi cenę gazety.
 • L.K. AVALON. Drukujemy recenzje i opisy gier oraz programów AVALON-u, ponieważ oni nas nimi zasypują, informując o wszystkich nowościach.
 • Cykle. No cóż - autorzy przychodzą i odchodzą, mając inne zajęcia. Nie jesteśmy w stanie drukować w każdym numerze kolejnego artykułu z cyklu "ATARI Inaczej", ponieważ nie zawsze dysponujemy odpowiednimi materiałami. Dotyczy to również "5 linii" i "Szóstej strony". Po prostu piszcie, a my wybierzemy najlepsze z Waszych propozycji i wydrukujemy je. Przy okazji dwa słowa na temat "Mapy pamięci". Nie piszę jej z powodu nikłego zainteresowania Czytelników, a nie z powodu mojego lenistwa. Jeśli uważacie, że powinna wrócić - napiszcie.

      To najważniejsze z Waszych uwag. Do ankiety powrócimy jeszcze za miesiąc, gdy ochłoniemy po takiej dawce korespondencji, zaś teraz najważniejsze, czyli lista nagrodzonych. Prenumeraty zaczniemy przesyłać pocztą już od tego numeru. Serdeczne gratulacje.

      Maciej Broda z Wrocławia, Piotr Hryniewicz z Bartoszyc, Zdzisław Manjurka z Rudy Śląskiej, Czesław Tabor z Mielca, Mariusz Nawojski z Rzeszowa, Gracjan Czyż z Sanoka, Grzegorz Musolf z Rzepina, Marian Garczyński z Rzeszowa, Krzysztof Adamus z Katowic, Marcin Klimczak z Rzeszowa, Krzysztof Kubeczko z Gdańska-Zaspy, Adam Syguła z Kluczy, Szymon Lątkowski z Grudziądza, Rafał Guliński z Białej Podlaskiej, Adam Langhammer z Ustronia, Dariusz Pawluczy z Sadurek, Ireneusz Czerniak z Puław, Jerzy Olszewski ze Skoczowa, Konrad Śmiertka z Jaworzna, Janusz Nyklel z Krotoszyc, Robert Zgrzebniak z Kalisza, Tomasz Baranowski z Piły, Piotr Chrobot z Lututowa, Mariusz Pieniek z Piaseczna, Krzysztof Balicki z Rzeszowa, Krzysztof Kobiałka z Kozienic, Piotr Teresiński z Józefowa n/Wisłą, Piotr Ogrodnik z Warszawy, Jakub Targoński z Warszawy, Marcin Cichoński z Krakowa, Kamil Walaszek z Lublina, Paweł Beszczyński z Piły, Michał Sulka z Wrocławia, Bartosz Lorenc z Tarnowa, Marcin Lewandowski z Torunia, Adam Szotek z Będzina, Michał Sierzchuła z Konina, Sławomir Berdychowski ze Starego Sącza, Marek Stawiosz z Kwidzynia, Andrzej Chabzda z Rudy Śląskiej, Zbigniew Kret z Łęcznej, Grzegorz Maśluch z Puław, Robert Blaszczyk z Kalisza, Rafał Izydorczyk z Zielonej Góry, Dariusz Kupicz z Komorowa, Hubert Schwarz z Kalisza, Artur Młyńczyk z Namysłowa, Łukasz Kulig z Jaworzna, Wojciech Rybka z Nowej Sarzyny, Jerzy Dukaj z Tarnowa.

      Zapraszam do udziału w następnych ankietach i konkursach.


  Jarosław Syrylak



 • Powrót na start | Powrót do spisu treści | Powrót na stronę główną

  Pixel 2002