Tajemnice ATARI


Drodzy Państwo!


   Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer nowego czasopisma poświęconego tematyce komputerowej. W odróżnieniu od Komputera czy Bajtka TAJEMNICE ATARI adresowane są do konkretnego grona miłośników komputerów - użytkowników ATARI serii XL/XE.
   TAJEMNICE - na razie bardzo chudziutkie - będą ukazywały się co miesiąc, w przyszłości objętość wzrośnie do 32 stron.
   Mamy nadzieję stać się prawdziwym forum wymiany informacji między naszymi czytelnikami, oraz stałym i aktualnym źródłem tejże na naszym wymęczonym przestojami i opóźnieniami rynku pism "komputerowych". Gazeta, którą właśnie Państwo czytacie jest właściwie zwiastunem pisma, gdyż jego docelowa forma, i treść zależy głównie od czytelników. Chcemy by TAJEMNICE stały się gazetą wszystkich posiadaczy "małego" ATARI i też przez wszystkich były współredagowane. Prosimy o przysyłanie listów z sugestiami i uwagami dotyczącymi TAJEMNIC ATARI na adres redakcji (patrz stopka).
   Ze względu na konieczność przeanalizowania wszystkich nadesłanych uwag, informacji i ewentualnej zmiany koncepcji pisma następny (pierwszy) numer pojawi się po ok. czterech do sześciu tygodniach.
   W miarę możliwości będziemy starali się prezentować Państwu nowe programy powstające na nasz ulubiony komputer, oraz mapy i recenzje ciekawych gier. Naszą ambicją jest, by każdy, bez względu na stopień "zaawansowania" znalazł w naszej gazecie coś dla siebie. Planujemy drukowanie wielu artykułów poświęconych różnym aspektom programowania, wykorzystaniem szczególnych właściwości komputera oraz kącik tricków i porad.
   Stałymi współpracownikami redakcji będą pracownicy Laboratorium Komputerowego AVALON ze Strzyżowa oraz firmy Doctor Q z Krakowa, i oni też będą czuwali nad fachowością drukowanych tekstów.
   Oprócz recenzji gier i artykułów będziemy prowadzili stałą rubrykę krótkich programów redagowaną przez Państwa. Za najciekawsze programiki do pięciu linii długości przewidujemy nagrody.

R e d a k c j aPowrót na start | Powrót na stronę główną

Pixel 2001