Tajemnice ATARI


W NUMERZE:


Drodzy
Czytelnicy!

    Weszliśmy w nowy rok wydawania TA. Ubiegły zakończył się ósmym numerem, a w tym roku zamierzamy, krocząc równo z kalendarzem, dostarczyć Państwu dwunastu numerów Tajemnic.

   Dziękuję za wszystkie listy, zawarte w nich uwagi i sugestie przyczyniają się do lepszego dopasowania TA do Waszych potrzeb. Dziękuję za nadesłane programy. Są wśród nich lepsze i gorsze dzieła. Najlepsze drukujemy w pierwszej kolejności. Tym innym, nieco słabszym, przychodzi niekiedy czekać dłużej na swą kolej. Jeśli chcesz otrzymać szybką odpowiedź o losie swego utworu, przyślij zaadresowaną do siebie i opłaconą kartę pocztową lub kopertę. To samo dotyczy wszelkich pytań kierowanych do TA.

   Powtarzają się sygnały, że TA nie docierają do niektórych zakątków naszego kraju. Jest to wyłącznie "zasługą" kulejącej dystrybucji. Skargi w tej sprawie prosimy kierować do, lokalnych oddziałów RUCH-u.

    W każdy poniedziałek od 16.00 do 17.30 czynny jest w redakcji punkt konsultacyjny dla użytkowników pakietu QA. Przychodźcie, dzwońcie.

Redaktor

Powrót na start | Powrót na stronę główną

Pixel 2001