Tajemnice ATARI


W NUMERZE:


Drodzy
Czytelnicy!

   Z nadchodzących listów wynika jasno, że TA zadomowiły się w Waszych domach i sercach. Coraz częciej powtarzają się prośby o zaległe numery lub o przypomnienie szczególnie użytecznych programów. Dziś przypominamy Zgrywusa+, w następnym numerze powtórzymy COS, na którego brak uskarża się wiele osób.

   Tymczasem niegospodarność RUCHu, naszego głównego kolportera, zmusiła nas do kolejnego podniesienia ceny. TA będą jednak droższe tylko w punktach sprzedaży RUCH. Cena prenumeraty pozostaje bez zmian (także pensje pracowników redakcji pozostały niezmienione).

   Redakcja TA prosi o kontakt wszytkich zaintereresowanych pośrednictwem w sprzedaży naszego pisma. Zróbmy razem interes!

   Kochani prenumeratorzy! wypełniajcie stanannie przekazy. Zdarza się, że otrzymujemy pieniążki bez adresu, bez nazwiska lub nabazgrane tak nieczytelnie, że tylko siąść i płakać. Warto też wypełnić OBA odcinki, zabierane przez pocztę, ponieważ to, który z nich dotrze do nas, jest chyba rozstrzygane w drodze losowania.

   UWAGA! Zmieniliśmy w tym roku wydawcę. Przy dokonywaniu wpłat prosimy więc uwzględnić zmianę nazwy i numeru konta bankowego. Nowy wydawca przejmuje wszystkie zobowiązania Agencji "ALBATROS".

Redaktor

Powrót na start | Powrót na stronę główną

Pixel 2001