Tajemnice ATARI

Co tam Panie w Avalonie ?

    "Adax" to gra zręcznościowa inspirowana nieco "Misją". Pomimo pewnych podobieństw gracz znajdzie tu wiele niespodzianek. Akcja rozgrywa się w kilku miejscach, np. w porcie, elektrowni, na lotnisku. Bohater dysponuje licznymi rodzajami broni, istnieje także możliwość walki wręcz. Wiele atrakcji dla wszystkich miłośników niebezpiecznych przygód.

    "Change" to znakomita gra zręcznośiowo-logiczna. Gwarantuje sporo dobrej zabawy miłośnikom łamigłówek i układanek. Przy odrobinie wysiłku umysłowego, fantazji i sprawności w posługiwaniu się joystickiem spędzisz przed monitorem czas, którego z całą pewnością nie uznasz za stracony.

    "Captain Gather" to gra logiczno-zręcznościowa. Jej celem jest takie manewrowanie ładunkami termonuklearnymi, by ich rdzenie stykały się i były odizolowane od otoczenia. Powoduje to bezpieczne niszczenie ładunków a następnie przejście do następnej planszy. Do układania używa się rakiety manewrowej typu PUSH. Stopień trudności wzrasta z każdą kolejną planszą. Jeśli podobała Ci się "Lasermania", z pewnością polubisz "Captaina Gathera".

    "Gold Hunter" to najnowsza gra zręcznościowa, przeznaczona dla miłośników wędrówek po tajemniczych labiryntach. Zadanie polega tu na wydobyciu złota ukrytego w studni. Dotarcie do niej nie jest proste: na zuchwałego śmiałka czyhają jadowite węże, obrzydliwe pająki i mnóstwo innych niebezpieczeństw. Wszyscy ci, którzy z zapartym tchem śledzili przygody Indiany Jonesa nareszcie mają coś dla siebie.

    "Klątwa" to rewelacyjna gra fantasy autorstwa Rolanda Pantoły (znanego z A.D. 2044). W tajemniczych komnatach przeżyjesz przygody, jakich jeszcze nie było. Świetne pomysły, znakomita realizacja. To gra, o której zawsze marzyłeś. Dzięki niej przeniesiesz się do fantastycznego świata, gdzie wszystko jest możliwe. Czekają tam na Ciebie niesamowite przeżycia i sympatyczni bohaterowie. Możesz stać się jednym z nich. Nie przegap tej szansy.

    Redakcja "Tajemnic ATARI" pragnie poinformować o możliwości zakupu kaset i dysków z grami, które zamieszczane były na łamach pisma. Wybrane zostały najlepsze, cieszące się wśród czytelników największym uznaniem. Zostały one zgrupowane w zestawach, z których każdy zawiera trzy lub cztery gry. Wykaz zestawów oraz ich zawartości, a także warunki zakupu wraz z cenami znajdują się na ostatniej stronie numeru.

   Wszystkie wyżej wymienione programy można nabyć wysyłkowo w firmie L.K. "Avalon". Szczegóły na ostatniej stronie pisma.
Powrót na start | Powrót do spisu treści | Powrót na stronę główną

Pixel 2002