Tajemnice ATARI


W NUMERZE:


Drodzy Czytelnicy!

    Z zadowoleniem witamy w TA tematykę niekonwencjonalnego wykorzystania komputera. Za miesiąc w cyklu "Atari inaczej" dowiemy się, co w radiu piszczy... czyli jak sygnały radiowe zamienić w tekst na ekranie!

   Bez przesady: sami Państwo decydujecie o kształcie TA, bo coraz więcej drukowanych w nich tekstów i programów pochodzi od samych czytelników. Rad jestem takiej tendencji; każdy dobry utwór ma otwartą drogę na nasze łamy. Piszcie więc, kochani, jak najwięcej.

   Listy i przesyłki napływają nieprzerwanym strumieniem, nic dziwnego więc, że selekcja jest ostra. Oczywiście jedynym kryterium oceny jest gust zespołu redakcyjnego! Proszę też pamiętać, że taśmy i dyskietki są odsyłane tylko na wyraźne życzenie nadawcy.

   Listy z pytaniami i zażaleniami są wnikliwie czytane, lecz nie wszystkie doczekają się odpowiedzi, jeżeli nie zawierają opłaconej koperty zwrotnej.

   Przypominam, że programy drukowane w TA można otrzymać za zaliczeniem pocztowym (płatne przy odbiorze!), nagrane na kasecie lub dyskietce. W zamówieniu należy podać numer TA i rodzaj nośnika, wskazane też byłoby umieścić nazwisko i adres zamawiającego.

Redaktor

Powrót na start | Powrót na stronę główną

Pixel 2001