Tajemnice ATARI


W NUMERZE:


Drodzy Czytelnicy!

    Jesień. Mgły, chłody, deszcze. Odloty do ciepłych krajów... Czy ktoś z Państwa pozostał na zimę? Jeśli tak, zapraszam do wspólnej zabawy. Puśćmy prąd w obwody komputera, szybkimi ruchami joysticka rozpalmy procesor do czerwoności. Kto joysticka nie lubi, może walić w klawiaturę. W tym celu kolejna porcja programów do "wklepania". Szczególnie gorąco polecam grę "z wielkiego świata" MinTaj, która na mojej prywatnej liście przebojów zajmuje jedno z czołowych miejsc.

    To nie TA podrożały! Jak chyba wszyscy zauważyli, w tym miesiącu coś się do nas przykleiło. ST Forum (czy stworum?) jest organem niezależnym i samorządnym. Prosimy o Państwa opinie na temat tej symbiozy.

    Panuje przekonanie, że nie istnieją wirusy atakujące małe ATARI, że tylko "dorosłe" komputery są wystarczająco skomplikowane, by zachorować. Dziś niemożliwe stało się możliwe. Wraz z jesiennymi chłodami przybył do nas wirus, siejąc postrach i zniszczenie. Szerzej o tym niezwykłym intruzie opowiem za miesiąc. Tymczasem sprawdźcie swoje zasoby. Może już tam siedzi?

    Wiele osób pyta, w jaki sposób zamieścić drobne ogłoszenie w TA. Najprościej przysłać treść ogłoszenia na kartce (piszcie wyraźnie!) wraz z dołączoną kserokopią dowodu wpłaty należności na konto TA podane na str. 10 pod hasłem "Prenumerata". Kwotę oblicza się, mnożąc liczbę słów ogłoszenia przez cenę jednego słowa (podaną też na str. 10). Taki tryb postępowania zapewni najkrótszy termin realizacji.

Redaktor

Powrót na start | Powrót na stronę główną

Pixel 2002