Tajemnice ATARI - ST FORUM

Witajcie!

    ATARI ST jest na naszym rynku komputerem niedocenianym. Czasopisma komputerowe z rzadka - jakby wstydliwie - poruszają jego temat. posiadaczom tej maszyny pozostaje więc polowanie na artykuły w magazynach ogólnie zajmujących się wszystkimi platformami, nagabywanie o poradę kolegów "atarystów", bądź zbieranie docierających do nas strzępków zachodnich magazynów.

    Forum było w starożytnych miastach miejscem, gdzi ludzie spotykali się, aby porozmawiać, wymienić poglądy i doświadczenia. Takie zadanie stawiamy przed sobą - pragniemy, aby ST FORUM było miejscem, gdzi osoby na codzień pracujące z komputerem ST dzieliły się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi sprzętu i oprogramowania. Chcemy, aby (i Wasze) ATARI nie leżały w szafach pokryte kurzem, czy to z braku software'u, czy też nieumiejętności posługiwania się nim. Będziemy pisać o DTP, MIDI, grafice, animacji, grach - słowem o wszystkim, do czego służyć może "STówka".

    Zaczynamy z ośmioma stronami, jednak już od następnych numerów zamierzamy systematycznie zwiększać objętość. Czekamy na Wasze uwagi, krytykę i propozycje tematów do przyszłych numerów - także na własne artykuły. Tymczasem zapraszamy do lektury pierwszego numeru.

Redakcja


Powrót na start | Powrót na stronę główną

Pixel 2002