Redakcja TA i współpracownicy

Czym się dzisiaj zajmują ?


Proszę nie mailować z pytaniami nt. Atari do niżej wymienionych, gdyż już się tym nie zajmują i nie prowadzą korespondencji na ten temat.


Janusz B. Wiśniewski

Jest czynnym programistą i prowadzi firmę świadczącą usługi informatyczne najróżniejszego typu - tworzenie programów na zamówienie, instalowanie sieci komputerowych, Internet-u, organizacja szkoleń.

JBW Home
     
Tomasz Pazdan

Szef LK Avalon

LK Avalon
     
Mirosław Liminowicz

Współwłaściciel LK Avalon

LK Avalon
     
Maciej Miąsik

Pracuje w Detalionie gdzie pełni funkcje rozmaite, w zależności od tego, jakim projektem się firma aktualnie zajmuje - nie ma jednej określonej funkcji. W ostatnich dwóch projektach, czyli grach przygodowych Reah i Schizm był programistą, specjalistą od efektów dźwiękowych, zajmował się sekwencjami wideo z żywymi aktorami: rejestracją nagrań, edycją i efektami specjalnymi. Poza tym zajmuje się wspieraniem głównego projektanta, techniczną stroną projektu i kontaktami na zewnątrz.

Detalion
     
Jarosław Syrylak

Pisze gry.

X-Ray
   
Dariusz Żołna

Ciągle gry i narzędzia do ich tworzenia. Gry własne, ale także prace na zlecenie. Ostatnio także trochę inne tematy, jak np. wideokonferencje (http://www.vivill.com).

Fast Projects
   
Dariusz Rzepka

Informatyk z zawodu i wykształcenia. Administracja sieci komputerowych, obsługa i wdrażanie systemów do zarządzania przedsiębiorstw

 
     
Arkadiusz Wernicki

Informatyka(programowanie i bazy danych) / Fotografia / Grafika.
Wysłałem swojego pięcio linijkowca i został wydrukowany z wyróżnieniem.
Link do programu

www
     
Inni...

Jeżeli Twoje nazwisko pojawia się w TA (np. Twój program został wydrukowany na jego łamach) daj mi znać a umieszczę tutaj Twoje dane. W tym celu wypełnij  ten formularz .

... ...
   


Powrót na stronę główną

Pixel 2001