WYNIKI POPRZEDNICH SOND1. Który format zapisu zarchiwizowanych TA najbardziej Ci odpowiada ?

 
Html (59) 55%
DjVu (38) 35%
Jpeg (9) 8%
Inny (2) 2%
 

Łącznie oddano 108 głosów


KOMENTARZ: Ponad połowa gości, bo aż 58%, woli zdecydowanie wersję tekstową (domyślam się powodów - szybki download, możliwość wyszukiwania). Cieszę się, że udało mi się przekonać niektórych do DjVu na tyle, iż preferują oni ten właśnie format (35% odwiedzających moją witrynę). Nieliczni (9%) woleliby zasysać skany w JPEG-u, których na stronie raczej nie będzie, ale będa za to na płytce, która pojawi się po zakończeniu procesu archiwizacji. Dwie osoby widziałyby TA w jeszcze innych formatach (PDF domyślam się). Tak więc w sumie trafiłem w Wasze gusta, wybierając rodzaj prezentacji zeskanowanych Tajemnic.

2. Czy posiadasz papierowe TA ?

 
Mam wszystkie ! :))) (22) 28%
Mam kilka numerów (22) 28%
Niestety, już nie ;( (17) 21%
Mam kilkanaście numerów (15) 19%
Nie kupowałem... :P (4) 5%
 

Łącznie oddano 80 głosów


KOMENTARZ: Tutaj już bardziej zróżnicowane odpowiedzi... 22 osoby posiadają całą kolekcję TA, którą tworzyli nabywając regularnie co miesiąc w kiosku, lub co sprytniejsi, kiedy TA przestało wychodzić - zamówili brakujące numery. Również 22 osoby posiadają zaledwie kilka numerów (pewnie z każdego roku po pare ;) ). Co mnie zmartwiło, to to, że aż 17 osób pozbyło się swoich "TA" - oj, żałujcie... :). Piętnastu osobom ostało się jeszcze kilkanaście numerów miesięcznika, a 4 osoby w ogóle go nie kupowały (cóż, widać mieli inne gusta ;) ).

3. Czy byłbyś zainteresowany płytą CD z całą zawartością serwisu
(oczywiście po zarchiwizowaniu wszystkich numerów) + wersja JPEG ?

 
Tak (98) 86%
Nie (16) 14%
 

Łącznie oddano 114 głosów


KOMENTARZ: Widać, że jest sporo chętnych na płytkę... Tak przynajmniej wynika z głosowania - zobaczymy jak to będzie w praktyce. Warto coś takiego mieć, choćby dla samego posiadania :). BTW: już nawet upomnieli się o nią z samego L.K. AVALON-u :).

4. Czy masz pierwszy numer TA (1/91) ?

 
Taaak!!! Jestem jednym ze szczęściarzy (53) 46%
Niestety nie mam, ale jestem świadomy jego wartości kolekcjonerskiej (46) 40%
Eee tam, nie jestem taki sentymentalny i wystarczy mi wersja elektroniczna (10) 9%
Daj już spokój z tym TA... Czytam tylko Playboy-a ;) (5) 4%
 

Łącznie oddano 114 głosów


KOMENTARZ: No ładnie, prawie połowa ankietowanych ma pierwszy numer TA. Druga połowa go nie ma ;( (ja mam niestety tylko xero), ale jesteśmy świadomi jego wartości historycznej. Mamy też 10 niesentymentalistów, którzy w pełni zadowalają się wersją cyfrową. Natomiast 5 kolesi chyba pomyliło adresy ;).Powrót na stronę główną

Pixel 2002