Tajemnice ATARI


W NUMERZE:


Drodzy
Czytelnicy!

    Dziękujemy bardzo za tak liczny odzew na naszą ankietę. To miło, że tak wielu z Was zechciało podzielić się z nami i swoimi uwagami. Na pewno pomogą nam one w redagowaniu naszej wspólnej gazety. O wynikach ankiety przeczytacie za miesiąc. Za miesiąc również zamieścimy listę osób, które wylosowały prenumeratę TA.

    Gazeta, którą trzymacie w ręce jest dość mocno "rozepchana". Nie jest niestety grubsza, ale na pewno wiele w niej ciekawych informacji. Staraliśmy się zamieścić jak najwięcej z materiałów, które codziennie dostarcza nam poczta. Bardzo się cieszę, że stale przybywa osób, które chcą brać udział w redagowaniu pisma wszystkich atarowców.

    Nareszcie wiosna... Z okien redakcji widać coraz bardziej kolorowy świat. Aż chce się żyć! Raźniej patrzymy w przyszłość mimo, że objętość "Tajemnic ATARI" nie chce wzrastać i znowu jesteśmy nieco spóźnieni. Wybaczcie!

Bardzo często odwiedzacie nas w redakcji. Cieszę się z tego i zapraszam. Jeśli ktoś z Was będzie w Rzeszowie - niech nie zapomni naszego adresu. Drzwi zawsze stoją otworem.

Za miesiąc znów wiele atrakcji: z wywiadu z autorami gier dowiecie się, jak wygląda praca zawodowego programisty, przeczytacie o kompresji danych, dostaniecie nową, lepszą wersję CMC.

W imieniu całej redakcji oraz własnym chciałbym Wam złożyć życzenia zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych. Smacznego jajka i mokrego dyngusa.

Jarosław Syrylak

Powrót na start | Powrót na stronę główną

Pixel 2002