Tajemnice ATARI


W NUMERZE:


Drodzy
Czytelnicy!

    Nareszcie wakacje! Możemy odpocząć po całym roku wytężonej pracy, aby w sierpniu wrócić do redakcji w pełni sił. Fachowcy twierdzą, że czeka nas kolejne upalne lato, można więc mieć nadzieję, że podczas urlopów nie zabraknie rozrywek. Wy także na pewno wybieracie się na różne wędrówki, bo nie wierzę, żebyście mieli gnuśnieć w domu...

    Przy tej okazji chciałbym zapowiedzieć konkurs pt. "Impresje wakacyjne". Potrwa on do końca września, a oceniać będziemy wszystkie prace, które spęłniają następujące warunki:
- wiążą się z wakacjami,
- do ich stworzenia użyto komputera ATARI XL/XE.
Akceptujemy grafikę, muzykę, programy i wszystko inne. Na zwyciezców czekają nagrody, a najlepsze pomysły zaprezentujemy na łamach pisma.

    Co w numerze? Jak zwykle sporo ciekawych materiałów. Zaczyna się już na tej stronie - w sąsiedniej kolumnie znajdziecie poręczny program do kompresji danych. Myślę, że przyda się każdemu.

    Kilkanaście stron dalej drukujemy ciekawy artykuł o trybie "przyciągania uwagi" wraz z programem, który jest tak ładny, że po prostu nie można go nie mieć.

    I wreszcie blisko końca numeru ogromny tekst o CMC, z którego można się dowiedzieć, jak polepszyć jakość dźwięku, generowanego przez ten popularny program.

    To oczywiście nie wszystko - co powiecie na dwie ciekawe gry? A najlepiej - oceńcie sami. Do zobaczenia w sierpniu.

Jarosław Syrylak

Powrót na start | Powrót na stronę główną

Pixel 2002