Tajemnice ATARI


W NUMERZE:


Drodzy Czytelnicy!

    Nowy rok przyniósł nam wiele zmian. Opuścił nas Redaktor - Janusz B. Wiśniewski. Mam jednak nadzieję, że artykuły sygnowane przez JBW nadal będą pojawiać się na łamach "Tajemnic ATARI". Złożyło się tak, że niżej podpisany zajął miejsce redaktora. Chciałbym, aby TA kierowane przeze mnie były równie ciekawe, jak dotychczas.

    Odszedł od nas również człowiek, który do tej pory kierował procesem wydawniczym TA - Andrzej Trawka. Niestety, nie wytrzymał ciągłej walki z niesolidnymi kontrahentami i załamał się. Mam nadzieję, że jego następca będzie miał dość sił, aby tę walkę ciągle wygrywać.

    Kolejną zmianą, którą bardzo mocno odczuliśmy, jest ograniczenie objętości naszej gazety do 24 stron. Ta decyzja przyszła nagle, w chwili, gdy skończyliśmy już składanie tego numeru TA. Nie było czasu na przebudowę numeru. Od następnego numeru będziemy musieli zmniejszyć nieco czcionkę, aby mimo wszystko zamieścić materiały, którymi nas zasypujecie. Tak trzymać, cenimy sobie bardzo współpracę z Wami.

    Wraz z nowym rokiem redakcja zmieniła też siedzibę. Jesteśmy wprawdzie w tym samym budynku, lecz na pierwszym piętrze, w pokoju nr 106. Zmienił się też numer telefonu redakcji. Od teraz, dzwońcie do nas pod numer 62-74-71, prosząc o połączenie z numerem 114.

    "Tempora mutantur...", jak mawiali starożytni. Czasy się zmieniają, lecz na szczęście "inne" nie zawsze oznacza "gorsze". Piszcie, dzwońcie i czytajcie "Tajemnice ATARI", a "inne" będzie oznaczać "coraz lepsze".

Jarosław Syrylak

Powrót na start | Powrót na stronę główną

Pixel 2002