Tajemnice ATARI


W NUMERZE:


Drodzy
Czytelnicy!

    Wam to dobrze! Ciągle jeszcze macie wolne, podczas kiedy my musieliśmy wrócić z urlopów, żeby przygotować nowy numer naszej gazety. Przyznam szczerze, że nikomu z nas nie chciało się siadać znowu przy biurku i zabierać się do roboty. Człowiek chyba jest leniwy z natury, jak myślicie?

    Zaraz po powrocie do redakcji zabraliśmy się do przeglądania korespondencji od Was. Przysłaliście nam całe mnóstwo listów, dziękuję za wszystkie, a zwłaszcza za piękne widokówki z całego niemal świata. Miło, że pamiętacie.

    Oprócz pozdrowień przysyłacie całą masę programów. Oglądamy wszystkie i na pewno część z nich zostanie wydrukowana na łamach TA. Przede wszystkim uzbrójcie się w cierpliwość - materiałów jest dużo, a nas nie. Przy okazji wspomnę, że podobną lawinę nowych gier mają u siebie koledzy z L.K. AVALON. Kiedy ich odwiedzaliśmy, większość z nich brodziła po kolana w masie kaset i dyskietek, co jakiś czas z błyskiem w OKU wyławiając przyszły przebój! Tak, myślę, że zaraz po wakacjach dostaniecie dużo nowych tytułów.

    Kończy mi się miejsce, a jeszcze nie wspomniałem, co w numerze. Zresztą, zobaczcie sami, nie będę Wam ułatwiał, zapowiem tylko, o czym przeczytacie za miesiąc. Zgodnie ze wszystkimi regułami prawdopodobieństwa mogę powiedzieć, że za miesiąc będzie dużo posiadaczy modułów RAM-CART, dużo dla graczy, dużo dla muzyków, dużo dla programistów, itd. Na koniec zdradzę jeszcze tajemnicę: być może już niedługo będziemy drukować listingi kodem paskowym, ale na razie pst!

Jarosław Syrylak

Powrót na start | Powrót na stronę główną

Pixel 2002